Kombi Kart Tamiri Kayseri

Kombi Kart Tamiri Kayseri

Kış aylarının girmesiyle birlikte bakım işlemleri ve tamir işlemleri yoğunluk kazanıyor. Kışa girmeden tamir yaptıran ve bakım işlemini tamamlayanlar kış soğuğunu hissetmeden rahat bir kış geçiriyor ve kombi arıza problemi yaşamıyor.

Servis hizmetleri önemli cihazların kullanımı açısından önemlidir ve bu cihazlardan biri olan kombiler için de hayati öneme sahip bir hizmettir. Tamir ve bakım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken öncelikle işin uzmanı olan tamir servisinin tercih edilmesidir. Deneyimli, tecrübeli, sertifikalı ve işin ehli ekiplerle yoluna devem firmalar kombi tamir ve bakım işlemlerinde maksimum kaliteli çözüm seçeneği sunuyor. Kombi kart tamiri Kayseri için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Kombi Kart Tamiri Kayseri Servisi

Firmamız da yılların deneyimiyle hareket ediyor ve bu konuda uzman servis elemanlarıyla yoluna devam ediyor. Zamanla yarışan ve zamanında teslimat seçenekleriyle servis çözümleri sunan şirketimiz yıllık bakım işlemleri dahil olmak üzere birçok konuda çözüm seçeneği sunuyor.

Bakım işlemleri kategorisinde firmamız sadece bakım hizmeti sunmuyor. Kombinin temizlenmesi ve tesisatın temizlenmesi gibi birçok kategoride şirketimiz hizmet sunmaya devam ediyor. Kombi tesisat temizleme, tamir ve bakım işlemlerinde uzman elemanlarla yoluna devam eden şirketimiz yılın her gününde bütün kombiler için temizlik, tamir ve bakım çözümleri sunuyor.

Profesyonel ekiplerle yoluna devam eden şirketimizin servis hizmeti günceldir. Servis hizmetimizden faydalanmak isteyenler öncelikle müşteri hizmetlerini araması gerekir. İkinci aşamada ise cihaz bilgilerini güncel bir şekilde vermelidir. Arıza bilgileri, adres bilgileri, kimlik ve iletişim bilgileri doğru bir şekilde verildikten sonra servisimiz uygun tarihe randevu veriyor. Müşterimizin evde olduğu zamanları tercih ederek servis hizmeti sunan şirketimiz zamanla yarışıyor ve bütün müşterilerin işini zamanında bitirmeye çalışıyor.

Kombi Kart Tamiri Kayseri Randevu İşlemi

Etkili yöntemlerin öne çıktığı servis hizmetlerinde randevu bilgilerinin yanlış verilmesi durumunda hizmet aksamaktadır. İletişim bilgileri yanlış olduğu zaman irtibat kuramıyoruz. Bu gibi durumlarda ikinci defa randevu almalısınız ve müşteri hizmetlerimizi aramalısınız.

Randevu tarihinde ekibimiz hizmet talebinde bulunan müşterileri için özel bir güzergah oluşturur. Bu güzergahta yer alan müşterilere söz verilen zaman zarfında gidilir ve bakım işlemleri gerçekleştirilir. Kombi bakımı işlemlerinde ekibimiz gerekli olan yedek parçaları yanında bulundurur.

Adrese gelen elemanlarımız öncelikle ev sahibinin şikâyetlerini dinler. Bu şikâyetlerin yanı sıra kombiyi çalıştırarak sıcak su testi yapar. Sıcak su testi esnasında cihazın kart sistemi kontrol edilir. Kart sistemi cihazın kombi sisteminin düzenli kullanımını sağlayan özel bir aksamdır. Kart sistemini kontrol eden elemanlarımız kart değişimi veya kart tamir işlemini kısa sürede gerçekleştirir. Kombi servisi ekibimizin deneyimli elemanları servis işlemini kısa sürede gerçekleştiriyor.

Kombi Servisi Yedek Parça

Kombi servis hizmeti öncesinde verilen arıza bilgileri doğrultusunda araca gerekli yedek parçalar alınmıştır. Arıza kart sistemi ile ilgili ise bu durumda kombi markasına uygun olan kartlar alınır ve hazırda bekletilir. Ekibimiz yaptığı inceleme işlemi sonrasında kart sistemini tamir eder. Soketler, elektrik bağlantıları ve tuş mekanizması kontrol edilir. Değişebilen parçalar değişir. Ancak ana kart sistemi bozulursa bu durumda kart komple değişir. Bu kategoride ekibimiz gerekli inceleme yapılmaktadır.

Kombi kart sisteminin arızalanması durumunda power, reset, sıcaklık ayarı ve diğer bölümlerde arıza meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken işin uzmanı olan servis ekiplerine haber etmektir. Arızalı kombi kullanılmamalıdır.

Kombinin tamiri konusunda uzman olan elemanlarımız sıcak su test işlemi, baca kontrolü, eşanjör kontrolü, petek ısıtma kapasitesi ve sensör inceleme işlemi sonrasında bakım programı oluşturmaktadır. Bakım, onarım ve tamirat işlemlerinde ekibimiz yedek parça montaj işlemini kısa sürede yaparak cihazı test işlemi sonrası teslim etmektedir.

Kombi Servisi Önerileri

Bakım, onarım, tamirat ve montaj işlemlerinde uzman ekibimiz arızalı kombi kullanımının sakıncalarını şu şekilde açıklamaktadır:

1- Arızalı kombinin kullanımı tehlikeli olabilir. Özellikle çok ısınan, su sızdıran, ses çıkaran ve elektrik arızası olan kombilerin kullanımı tehlikelidir.

2- Arıza durumunda amatör yöntemlerle tamir işlemi cihaza ciddi zarar verebilir. Bu nedenle tamir işlemlerinde uzman kişiler tercih edilmelidir.

3- Kombi kart değişimi işlemlerinde uzman eleman çözümleri tercih edilmelidir. Elektronik cihazların yanlış montajlanması durumunda kart yanabilir ve bu durumda maddi hasar oluşabilir.

4- Her türlü kombi kart modeli konusunda uzman olan servis elemanları tercih edilmelidir.

Profesyonel elemanlarla yoluna devam eden şirket elemanlarımız kombilerde hayati öneme sahip olan kart sistemi tamir ve bakım işlemlerinde fiyatlandırma işlemini piyasa şartlarına uygun şekilde gerçekleştiriyor.

Kombi Kart Tamiri Fiyatı

Fiyatlandırma bu sektörde bakım, tamir, onarım, yedek parça montajı şeklinde sınıflandırılıyor. Servis ücreti sabittir ve bu ücret temizlik yapıldığında da alınır. Bununla birlikte tamir ve montaj işlemi ayrı ücretlendirilir. Kart tamir işlemlerinde kart fiyatı ayrı, montaj fiyatı ayrıdır.

Ekibimiz arızalı olan kombinin tamir işlemi hakkında müşteriye genel bir bilgi vermektedir. Arıza nedeni, arıza tamiri, gerekli yedek parçalar ve ücret konusu müşteriye arz edilir. Liste halinde sunulan fiyatlandırma işlemi müşteri tarafından kabul edildiği zaman ekibimiz tamirat işlemi geçer. Tamir işleminde ekibimiz pratik, etkili ve güncel yöntemleri ilk aşamada tercih ediyor.

Kombilerde temizlik önemlidir ve temizlenmeyen kombiler arıza verebilir. Kombi temizliği, kombi petek temizliği ve tamir işlemleri servisimizin hizmet programı içerisinde yer almaktadır. Petek temizleme işlemlerinde her türlü petek özel makine ile temizlenir. İçi kurum bağlamış olan petekler ve kombi cihazları randımanlı çalışmaz. Ekibimiz bu nedenle temizlik gerektiren durumlarda tesisatı baştan aşağı temizlemektedir ve kombilerin içini dikkatli bir şekilde temizlemektedir.

Temizlik işlemi sonrasında kombinin çalışma sistemi maksimum seviyeye çıkacaktır. Kombilerde yapılan temizlik aynı zamanda elektronik cihaz için de faydalıdır. Kombi kart sistemi üzerinde bulunan parçalar tozlandığında statik enerjiye maruz kalır. Havadaki toz zerreleri parçalar üzerinde olumsuz etki oluşturur ve bu durumda kart sistemi arızalanır. Bu nedenle kombiler için özel temizlik işlemi ihmal edilmemelidir. Temizlik işlemi sonrasında kombi çalıştırılır ve test edilir. Test işlemi başarılı olduğunda servis hizmeti sonlandırılır.

Kombi Kart Tamiri Profesyonel Çözüm

Kombilerin kart sisteminde meydana gelen arızalarda uzman ekip deneyimi önemlidir. Kombi bakımı ve onarım işlemlerinin ihmal edilmesi durumunda zaman kaybı oluşur ve bununla birlikte kombini randımanı düşer. Kombi performansı düştüğü zaman daha fazla enerji harcamak zorunda kalır. Bu durumda fatura daha kabarık gelir. Doğalgaz fiyatlarının artması nedeniyle doğalgaz tüketiminde tasarruf tedbirleri önemli hale gelmiştir.

Bakımlı kombiler her zaman için daha az tüketim gerçekleştirir. Petek sistemi, kombi sistemi ve diğer sistemler bakımlı olursa daha az doğalgaz tüketimi gerçekleşir. Kombinin içerisindeki eşanjörün içi tıkalı olduğunda cihaz ısıtma işlemini yapamaz. Bu durumda temizlenmesi gerekir. Basıncı düşüyor veya yükseliyorsa bu durumda hava basılması gerekir. Gürültülü çalışan kombilerin baca sistemi temizlenir. Bakım işlemlerinde eşanjör ve baca temizliği ilk sırada yer alır. Ayrıca cihazın iç kısmının temizlenmesi işlemi de aynı şekilde cihazın performansı açısından önemlidir.


İletişim Bilgileri

  • Aydınlıkevler Mh. Şebboy Sk. No:14/A Melikgazi / KAYSERİ
  • 0532 768 20 61
  • info@onurteknikkombi.com