Kayseri Eca Servisi

Kayseri ECA Servisi

Kombi alanında geniş ürün yelpazesi ile adından söz ettiren ve büyük bir kullanıcı kitlesi kazanan ECA Kombi markası, ülke çapında yaygın bir servis ağında da yer almaktadır. Onur Teknik Kombi olarak; Müşteri portföyümüz her geçen gün artmakta ve araştırma geliştirme çalışmalarımız sayesinde şirketimiz için daha net ve önemli kararlar almaktayız. Sizlerin ve çalışanlarımızın fikirlerine değer veriyoruz ve mantıklı bulduklarımızı hemen hayata geçirip hizmet olarak sunuyoruz.

ECA Kombi markalı ürünleriniz için elimizden gelenin en iyisini yapacak, sorun olması durumunda size ve ürünlerinize en iyi şekilde yardımcı olacağız. Daha kaliteli ürün ve daha yüksek verim Sunduğumuz ürünler için, en kısa sürede bile bizden yardım ve servis isteyebilirsiniz. En zor anlarınızda, profesyonel hizmet anlayışını ilke edinerek yoluna devam eden firmamız yetenekli çalışanları ve güler yüzlü ekibi ile kaldığı yerden devam etmektedir.

Sizler de ürünlerinizin ömrünü uzatmak ve kaliteyi ayaklarınıza kadar getirtmek istiyorsanız hiç düşünmeden Onur Teknik Kombi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Haftada 7 gün 24 saat servis hizmeti sunan firmamızECAKombimarkasını çok yakından tanır ve gerekli müdahaleleri en iyi şekilde yapmaktadır. Kayseri’de yaşıyorsanız ve ECA Kombi markalı ürünleri tercih ediyorsanız Kayseri ECA Servisi ihtiyaçlarınızda bizi tercih edebilirsiniz. Daha iyi olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Geniş bir alanda faaliyet gösteriyoruz ve en önemlisi her gün yeni işler ortaya koyuyoruz, bu nedenle ekibimize güveniyoruz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmemiz sayesinde kalite, doğru ekiple daha fazla kaliteyi ve güveni sağlamaktayız.

Kayseri ECA Kombi Bakım

Onur Teknik Kombi olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek ve tatmin edici hizmetler sunabilmek için sorulara yanıt vermek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Siz de ECA Kombi markalı ürünlerimiz için bizi arayabilir, adres bilgilerinizi vererek hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Çağrı merkezi ekibimiz her gün telefon ile sizleri bekliyor. Tüm servis sorularınızı anlayabilecek tecrübeli bir ekip ile sorularınızı net bir şekilde cevaplayacağız ve yolumuza devam edeceğiz. Kayseri ECA kombi bakım servisi, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Tecrübeli ekibimizin kalitesi ve güveni ile ön plana çıkıyoruz ki bu da verilen hizmetlerle birlikte bu ekibin kalitesini açıkça ortaya koymaktadır.

Bir hizmet adresine hızlı ve kısa sürede ulaşmak her firmanın görevi değil ve bu işi yapan ve kalitesiyle adından sıkça söz ettiren bir firma olmaktan mutluluk duyuyoruz. Başarılı donanımlı servis araçlarımız sayesinde artık daha hızlı ve aktif hizmet verebiliyoruz. Onur Teknik Kombi olarak her geçen gün bu araçlarımızın sayısını arttırmanın gayreti içerisindeyiz ve elde ettiğimiz kârı şirketin gelişimi için harcıyoruz. Profesyonel araçlarımızı ve kusursuz ekibimizi tanımak için istediğiniz zaman ilgili numaradan bize ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bina veya dairenin yerden yüksekliği göz önünde bulundurularak toz seviyesine bağlı olarak her yıl veya en az iki yılda bir bakımı yapılmalıdır. Kapalı kombiler, özellikle kapalı kombiler, dışarıdan havayı emer, yakar ve tekrar dışarı atar, bu nedenle toz içeriye sıkışabilir, sensörleri (sensörleri) kirletebilir ve hata mesajlarına neden olabilir. Bu tozun miktarı zemin kattan ve birinci kattan üst katlara doğru azalmaktadır. Kayseri ECA Kombi bakım hizmeti alarak takılan filtrelerin temizliğini sağlayabilirsiniz.

ECA Kombi Hizmeti

Kombi elektronik bir cihazdır, her elektronik cihaz gibi arızalanması an meselesi olabilir. Ayrıca kombiler kullanım sürelerini doldurabilir ve fonksiyonlarını kaybedebilirler. Kombi hatasının nedeni kombi işletim sistemine göre dahili bileşenlerin çalışmamasıdır. Kombide birçok arıza olabilir, belli başlı aksaklıklar olabilir ve bu arızaların cihaz modeline göre size hata kodları verir veya ledler ile hangi parçanın arızalı olabileceğini söyler. Cihazın verdiği hata kodlarına göre buradan marka ve modelinizi seçip sorunun nedenini öğrenebilir ve parça görev sayfamızdan hangi parçanın arızalı olduğunu tahmin edebilirsiniz. Kombi kullanıcıları bazen kendi kusurları ile kombilerinde arızalara sebep olabiliyorlar. Bazıları yanmış elektronik kartlardır. Dairede elektrik gidip geldiğinde, tüm voltaj kombiden geçecek ve doğrudan ana elektrik kabinini yakabilir. ECA kombi hizmeti almak için Onur Teknik Kombi servisine 7/24 ulaşabilirsiniz.

Diğer kullanıcı hatalarından bahsetmek gerekirse; sıcak suyun genleşmesi ile kazan basıncı zamanla düşer ve bu doğal bir durumdur. Basınç düştüğünde, suyu kazana zorlamak gerekir. Kullanıcılar işlemi kendileri yapmakta ve bunu yaparken cihazın giriş valfini bulup sola çevirmesi gerekmektedir. Giriş valfi hassas bir parça olduğundan, güçlü dönüş nedeniyle dahili bileşenler kırılabilir ve ünite boşalır. Tambur, kazanı su ile dolduramadığı için sorunlara neden olabilir. Bu durumda kombi kullanıcı hatasından dolayı arızalanır ve kombi servisini aramanız gerekebilir. Kayseri ECA Servisi hizmetinden yararlanmanız gerekebilir.

Kayseri ECA Tamir Servisi

Kombiler; genleşme tankı, hava akış kontrolörü, baca, ısı sensörü, eşanjör, pompa, fan motoru, termostat, kontrol panosu, anakart elektroniği gibi birçok parçadan oluşmaktadır. Birçok parçadan oluşan kombi kullanım amacına bağlı olarak zaman zaman arızalar meydana gelebilmektedir. Kombi arıza yaptığında hata kodları ile size bildirir. Hata kodları sayesinde kombi arızasının neden kaynaklandığını anlayabilirsiniz. Kombi servisi aramadan önce bir hata kodu veriyorsa bunun ne anlama geldiğini öğrenebilir ve reset atarak sorunu çözebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse Kayseri ECA tamir servis hizmeti veren Onur Teknik Kombi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri ECA Petek Temizleme Servisi

Sıcak yaz aylarında petek temizliği aklınıza gelmeyebilir ancak soğuk kış günlerinde üşütmemek için petek temizliği ve bakımını mutlaka yaptırmalısınız. İlkbahar, yaz ve sonbaharın sıcak aylarında kovanı temizlemeyi düşünmeyebilirsiniz, ancak bunlar, kombinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için en iyi zamanlardır. Kazan onarımını, bakımını ve temizliğini planlamak, kombinizin en çok ihtiyaç duyduğunuz anda hazır olmasını sağlamanın en iyi yoludur. Kayseri petek temizleme hizmeti olarak kalorifer peteklerinizi temizliyoruz. İyi bir ısıtma ortamı için kombinin seviyesini yükseltmenize gerek yoktur. Isıtma sisteminizi özel petek temizleyicimiz ile temizleyerek yakıt maliyetlerini %20’ye varan oranlarda düşürüyor, kombi ve kalorifer peteğinin ömrünü uzatıyor, koruyucu ilaç ilavesi ile su ısıtıcınızın ısınmasını daha verimli hale getiriyoruz. Isıtma sistemini temizleyerek pas ve kireçlenme gibi korozyon problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

Petek temizliği hizmeti, radyatör temizliğinizi ve kombi bakımınızı tamamladıktan sonra size sıcacık bir ortam sunar. Düzgün yapılmış bir petek temizleme işlemi yaklaşık 1-1,5 saat sürer. Bu süre zarfında ısıtma sisteminde biriken kirli su buna göre tahliye edilir. Onur Teknik Kombi olarak bu yıkama işlemini makine ile yapıyoruz. Kombi ve kalorifer tesisatınızı iyice durulayarak çamur ve tortulardan arındırdıktan sonra yani her kovanı ayrı ayrı temizledikten sonra tesisata koruyucu ilaç eklenir. Son olarak kombiden montaj yerine su zorlanır, kombi devreye girer, radyatör ısıtılır ve kontrol edilir, artık radyatörünüz kışa hazırdır.

Bakımı ve temizliği yapılmış kombi ve kalorifer kombisinden daha yüksek verim ve daha düşük enerji tüketimi ile ekonomik bir ısıtma sistemi elde edeceğinizi unutmayınız. Onur Teknik Kombi olarak Kayseri ECA Servisi hizmetlerini uzman ekibimizle birlikte profesyonel olarak sunmaktayız.


İletişim Bilgileri

  • Aydınlıkevler Mh. Şebboy Sk. No:14/A Melikgazi / KAYSERİ
  • 0532 768 20 61
  • info@onurteknikkombi.com