Kayseri Vaillant Servisi

Kayseri Vaillant Servisi

Günümüzde en yaygın ısınma kaynaklarından birisi doğalgazdır. Doğalgaz ile ısınma yapılarda yer alan kombiler aracılığı ile sağlanmaktadır. Kombiler aracılığıyla doğalgazdan alınan enerji ile su ve petek ısıtma işlemleri gerçekleşir. Kış aylarının gelmesiyle birlikte kombi bakımlarının da düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Evlerde ve ofislerde petekler yakılmaya başlamadan evvel kombi bakımlarının yapılmasında fayda vardır. Bununla birlikte tüm yıl boyunca en az bir kez kombi bakımının yapılması da ihmal edilmemesi gereken noktalardan biridir.

Kombi bakımı yapıldığı takdirde kombiler uzun ömürlü olurken aynı zamanda sağlığa da uygun olmaktadır. Ayrıca bakımı yapılmayan kombilerin peteklerinde biriken su zaman içinde koyulaşarak peteklere yerleşir ve kombinin sıcaklık ayarı ne kadar artırılırsa artırılsın petekler ısıyı evin içine yayamaz. Bu durum da ciddi bir enerji israfına yol açar. Enerji israfının önüne geçilerek enerjiden tasarruf edilmesi için de kombi bakımının ihmal edilmemesi gerekir. Kayseri Vaillant Servis, Vaillant güvencesi ile kombilerinizle ilgili her türlü bakım ve arızada yanınızda. Sizler de Vaillant marka kombileriniz için ihtiyaç duyduğunuz her konuda bizleri arayabilir, hizmet ve işlemlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayseri Vaillant Servisinden Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Kayseri Vaillant Servisi olarak tüm kombi ve klimalarınız ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz bakım, onarım ve yedek parça temin etme işlemlerinizi uzman ekibimiz ile birlikte eksiksiz ve ustalıkla gerçekleştirmekteyiz. Vaillant kombilerinizin tüm servis ve bakım işlemleri için sizlere bir telefon mesafesindeyiz. Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte ihmal etmemeniz gereken konuların başında kombi bakımları gelir. Hem faturalarınızdan tasarruf etmek hem de kışı ihtiyacınız olan sıcaklığa sahip bir evde geçirmek için kombi bakımınızı mutlaka yaptırmalısınız. Servis numaralarımızdan bizleri arayarak randevu oluşturabilir ve tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Peki Kayseri Vaillant Servisi hizmetlerimiz nelerdir? Sizler için listeledik:

 • Kombinin kullanılacağı ve kurulacağı alanın belirlenmesi için kombi keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
 • Kombinin belirlenen yerlere montaj edilmesi için profesyonel ekibimiz tarafından verilen kombinin montaj hizmeti, hizmetlerimizden bir tanesidir.
 • Bir diğer hizmetimiz ise hali hazırda kullandığınız kombilerinizin düzenli olarak bakımlarını yapmaktır.
 • Kayseri Vaillant Servisi olarak yeni ürün satışlarımız da mevcuttur.
 • Kombilerde oluşan sorun ve problemlerin çözümü için gerekli durumlarda yedek parça temini ve değişimi de yapılmaktadır.
 • Vaillant anakart tamiri hizmetimiz de mevcuttur.
 • Hermatit, yoğuşmalı ve bacalı kombileriniz için her türlü bakım, onarım ve yedek parça değişim hizmetlerimiz mevcuttur.

Kayseri Vaillant Servisi Nasıl Çalışır?

Müşteri tarafından talep edilen herhangi bir hizmeti müteakiben servis organizasyon bölümü müşteri ile iletişime geçerek müsait bir gün belirleyerek randevu alır. Müşterinin onay verdiği gün servis ekibi istenilen adrese giderek servis hizmeti vermeye başlar. Vaillant servis hizmeti Kayseri’nin her noktasına verilmektedir. Servis teknikerlerimiz cihazların bakım ve onarımları ile ilgili ihtiyaçları tespit eder. Tespit esnasında cihazda bir parça değişim durumu olursa müşteriye ayrıntılı bilgi verilir ve müşterinin onayı ile orijinal yedek parçalarla değişim hizmeti verilir. Böylece kombiler çalışır vaziyette, eksiksiz ve tamamen insan sağlığına uyumlu olacak şekilde müşteriye teslim edilir. Öte yandan kombinin yalnızca bakımlarının yapılması gerektiği durumlarda her bir aksamı ayrı ayrı temizlenecek ve onarılacak şekilde titizlikle bir çalışma yürütülür.

Kullandığınız tüm ürünlerinizde yapacağımız her işlemi büyük bir özen ve özveri ile gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde çalışan her bir elemanımız işinde uzman ve profesyoneldir. Verdiğimiz hizmetler için müşterilerimize 1 sene garanti imkanı sunmaktayız. Sizler de her türlü teknik destek ve yardım taleplerinizi iletmek üzere ekibimiz ile iletişime geçebilir, hizmet ve tekliflerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 7/24 bizlere telefon ya da e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Servis çalışanlarımız sizlere en kısa süre içerisinde hızlıca dönüş yapacaktır.

Kayseri Vaillant Kombi Petek Temizleme

Vaillant markasına ait kombilerin bulundukları ortamı iyi bir biçimde ısıtabilmesi için kombiye bağlı olarak çalışmakta olan peteklerin içlerinin temiz olması gerekmektedir. Bu temizliği sağlayabilmek için de peteklerin her 3 senede bir kez mutlaka temizlenmesi gerekir. Kayseri Vaillant kombi servisi olarak firmamızda bulunan petekleri temizlemek için özel olarak üretilmiş cihazlar sayesinde peteklerinizi kısa sürede harika bir biçimde temizlemekteyiz. Peteklerde bir ısınma sorunu yaşanması durumunda peteklerin üst kısımları sıcak alt kısımları ise soğuk olmaktadır. Bunun sebebi ise peteklerin içerisinde biriken suların zamanla gerekli temizlik yapılmaması durumunda tortu haline gelmesidir. Bu tortu sebebi ile sıcak su peteklerin içerisinde devir daim yapamaz hale gelir. Peteklerin iç temizliği yapılırken kombinin dönüş filtresinin temizliğini de ihmal etmemek gerekir. Tüm bu bakım ve temizlik işlemleri hem kombilerin uzun ömürlü olmasını sağlar hem de enerji tasarrufu yaparak aile bütçesine ekonomik katkıda bulunur.

Kayseri Vaillant Servisi Kombi Arıza Tespiti

Vaillant marka kombilerin arıza çıkarma durumlarında kullanılan bir çeşit kodlama sistemi vardır. Bu sisteme göre her bir arıza durumu F harfi ile başlayan bir kod ile kodlanmıştır. F00, F01, F02, F03 şeklinde devam ederek kodlanmış olan bu arızalardan her biri farklı bir kombi arızasını simgelemektedir. Bünyemizde yer alan profesyonel ekibimiz cihazlarda yer alan arızayı hızla tespit ederek çözüme kavuşturur. Vaillant marka cihazların arıza kodları ile birlikte tespit edilen arızaların giderilmesinin hemen ardından ihtiyaç duyulması durumunda yedek parça değişimi yapılmaktadır. Bu işlem için müşterilerimiz ile iş birliği içerisinde hareket ederiz. Attığımız her adımda müşterilerimize bilgi verir ve onaylarını alırız. Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir. Müşterilerimizin yanından en iyi şekilde ve ilgilendiğimiz her cihazın uzun seneler sizlere en iyi hizmeti verdiğinden emin olarak ayrılmak en büyük temennimizdir.

Kayseri Vaillant Servisi Fiyatları Ne Kadar?

Kayseri Vaillant Servisi firmamız olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktan duyduğumuz mutluluk ile yıllardır hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sizlere sunduğumuz tüm bakım, onarım ve yedek parça değişim işlemleri için belirlenmiş sabit bir fiyat tarifesi yoktur. Fiyatlandırmalar yapılan işlemler üzerinden bütçenize en uygun olacak şekilde belirlenir. Vaillant servis fiyatlarını etkileyen pek çok faktör vardır Bu faktörleri şu şekilde listelememiz mümkündür:

 • Yapılacak işlemin bakım, onarım ya da yedek parça değişimi olacak şekilde çeşidinin ne olduğu
 • Onarım işlemi ise hangi parça veya parçaların onarılacağı
 • Yedek parça değişimi ise hangi parça veya parçaların değiştirilmesi gerektiği
 • Cihazdaki sorunun ne ölçüde olduğu

Yukarıda listelemiş olduğumuz faktörler göz önünde bulundurularak servisimiz bünyesinde çalışan uzman ekip arkadaşlarımız sizlere bir fiyat teklifi sunacaktır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz ve fiyat tekliflerimiz ile bütçenize uygun bir hizmet anlayışı sürdürmekteyiz. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz konularda bizlerden destek almak, fiyat tekliflerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için 7/24 firmamız ile iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz. Ayrıca bizlere e-posta yolu ile de ulaşmanız mümkündür. Uzman ekibimiz en kısa süre içerisinde sizlere dönüş yapacak, profesyonel hizmetlerimiz hakkında bilgi verecektir.


İletişim Bilgileri

 • Aydınlıkevler Mh. Şebboy Sk. No:14/A Melikgazi / KAYSERİ
 • 0532 768 20 61
 • info@onurteknikkombi.com