Kayseri Ferroli Servisi

Kayseri Ferroli Servisi

Kombilerin sağlıklı ve sorunsuz bir biçimde çalışabilmesi için düzenli olarak bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Düzenli bir biçimde yapılmayan kombi bakımları sonucunda kombilerin verimi zaman içerisinde düşmeye başlar. Kombilerin veriminin düşmesi ise doğalgaz ve elektrik tüketimini yükselterek gereksiz bir enerji israfına neden olur. Bu durum hem bütçenizi sarsar hem de soğuk havalarda evleriniz yeteri kadar ısınmaz. Bu bakımdan herhangi bir sorun yaşamadan kombi kullanımlarını sürdürebilmek için kombi bakımlarının ihmal edilmemesi gerekir.

Kayseri Ferroli servisi olarak Kayseri ilinde uzman ekibimizle sizler için profesyonel hizmetler sunmaktayız. Kombilerinizin kış bakımlarını yaptırmak ve kombilerde herhangi bir sorun olup olmadığının denetlenmek isterseniz 7/24 bizimle iletişime geçebilir, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bizlerle telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bizimle e-posta göndermeniz durumunda ekibimiz en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır.

Kayseri Ferroli Servisi Hizmetleri

Günümüzde ısınma ihtiyaçlarının karşılanması için en yaygın kullanılan enerji kaynağı doğalgazdır. Doğalgaz kombi sistemi sayesinde yapılarda ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Bu ihtiyacın karşılanmasının sekteye uğramaması ve güvenli bir biçimde sürdürülebilmesi için kombilerin bakımının düzenli olarak yapılması, bir sorun çıkması durumunda ise onarılması gerekmektedir. Kayseri Ferroli servisi olarak Kayseri iline bağlı tüm ilçelere uzman ve profesyonel ekibimiz ile severek hizmet veriyoruz. Kombilerinizin bakımı, onarımı ve gerekli durumlarda yedek parça değişimini ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Kayseri Ferroli Servisi olarak yalnızca kombilerin bakımını değil montaj hizmetini de sizler için ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Kayseri Ferroli servis olarak sizlere sunduğumuz hizmetleri şu şekilde listelememiz mümkündür:

 • Sizler için yeni satın aldığınız kombilerin montajı hizmetini vermekteyiz.
 • Profesyonel ekibimiz sayesinde kombileriniz uzmanlıkla kurulur ve eksiksiz, hatasız çalışması sağlanır.
 • Halihazırda kullandığınız kombinizin yıllık bakımını uzman ekibimiz tarafından ustalıkla gerçekleştirmekteyiz.
 • Kombilerinizde oluşan her türlü sorunun çözümü için bizlere başvuruda bulanabilirsiniz.
 • Kombilerinizde oluşan sorunların onarımı için profesyonel ekibimiz ile çeşitli faaliyetler yürütmekteyiz. Bununla birlikte her zaman onarım işlemi mümkün olmaz. Böyle bir durumda müşterilerimizin de bilgisi ve onayı dahilinde kombilerde soruna neden olan parçaları orijinal yedek parçalar ile değiştirmekteyiz.
 • Kombi peteklerinin içerisinde yer alan ve suyun devir daim yapmasına engel olan her türlü tortu ve kirlerin temizliği işlemi ekibimiz tarafından uzmanlıkla gerçekleştirilir. Petek temizliğinin en az 3 senede bir yapılmasını önermekteyiz. Aksi takdirde enerji israfı yaşanırken ideal ısı seviyesine ulaşmak mümkün olmaz.
 • Kayseri bölgesinde gerçekleştiriyor olduğumuz her türlü kombi bakımı, kombi onarımı, kombi yedek parça değişimi ve kombi petek temizleme hizmetlerimizi TSE standartlarına uygun olacak biçimde profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz.

Sizler de yukarıda maddeler halinde listelediğimiz hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve uzman ekibimiz tarafında sizlere sunulan profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızı ve e-posta adreslerimizi kullanabilirsiniz.

Ferroli Kombi Özellikleri Nelerdir?

Ferroli, 1989 senesinde Türkiye pazarına giriş yapmış olan ısıtma ve klima sektörünün öncü markalarından birisidir. Hermetit, bacalı ve yoğuşmalı kombi seçenekleri ile birlikte tecrübeli satış ekibi, yetkili satıcı ağı ve güvenilir yetkili servis hizmetleri ile kendisini ispatlamış bir markadır. Ferroli A.Ş. Türkiye’de Kayseri, İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde bölge müdürlükleri bulunan bir firmadır. Ferroli markasına ait olan kombiler güneş kollektörü ile entegre olmuş bir biçimde çalışmaktadır. Bununla birlikte LCD ekranına sahip olan ve kullanıcılarına ergonomik bir kullanım imkanı sunan cihazlar çok sessiz bir biçimde çalışmaktadır. Cihazların ateşleme sistemleri ise elektroniktir.

Aynı zamanda yüksek basınçtan korunma özelliğini de bünyesinde barındıran Ferroli kombiler düşük basınç koşullarında dahi çalışmalarına devam edebilmektedir. Ferroli kombiler paslanmaz çelik alaşımlı olarak üretilmiş eşanjör sistemine sahiptir. Bulundukları yapının tesisat özelliklerine de uyum sağlamak koşuluyla 3 konumlu olarak devirdaim sağlar.

Tüm bu özellikleri sebebi ile yıllardır kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan Ferroli kombi, kullanıma bağlı olarak bazı sorunlar da çıkarabilmektedir. Tüm sorun ve arıza risklerini en aza indirmek için yapılması gereken ilk ve en önemli şey kombilerin düzenli olarak yılda bir kez bakımının yapılmasını ihmal etmemektir. Yine de tüm önlemlere rağmen kombi bozuldu ise ve çalışmıyorsa ya da yeteri kadar ısı vermiyorsa bu durumda, alanında uzman bir yetkili servisten destek alma zamanı gelmiş demektir. Kayseri Ferroli Servis olarak Kayseri ilinin her bir köşesine hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Kayseri ili bulunduğu coğrafi konum ve iklim bölgesi olarak kış mevsimi eksi derecelerde geçirmektedir. Zorlu kış koşullarında evlerin ve işyerlerinin sıcacık olması, dengeli bir biçimde ısıtılabilmesi ve enerji israfının önüne geçilebilmesi için yapılması gereken ne varsa sizler için yapıyoruz. Kombilerden klimalara, oda termostatlarından su ısıtıcılara kadar Ferroli marka tüm ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kayseri Ferroli Servis Fiyatları Ne Kadar?

Kombi sistemi, son dönemlerin ısınma ve sıcak su temini konusundaki en büyük yapılanmalarından birisidir. Kombinin tasarlanması ve seri üretime geçilerek evlerin ve iş yerlerinin içine taşınması ile birlikte insanlar ısınma konusunda büyük kolaylık yaşamaya başladı. Kayseri Ferroli servisi olarak bu konfordan ayrı kalmamanız ve rahatınızın bir ömür sürmesi için her an hizmetinizdeyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler çerçevesinde kombi sektöründe var olan son teknolojik imkanları kullanarak verilen kombi montaj ve bakım hizmetleri yer almaktadır. Kombi ürünlerinin hem satış hem de teknik servis işlemleri ile ilgili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyeti en büyük hedefimiz iken uygun fiyat ve hizmet anlayışımız ile sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kayseri Ferroli servis fiyatlarının standart tek bir ücretlendirmesi yoktur. Pek çok faktörden etkilenen ücretler bizlere ulaşan müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda belirlenmektedir. Peki Ferroli servis fiyatları üzerinde etkili olan faktörler nelerdir? Sizler için fiyatlandırmalarımızda etkili olan faktörleri şu şekilde listelememiz mümkündür:

 • Kombilerin bakım ücretleri ile arıza ücretleri farklıdır. Arızalanan cihazlarınız için bizlerle iletişime geçmeniz durumunda öncelikle uzman ekibimiz tarafından sorun tespit edilir ve sorunun büyüklüğüne, yapılması gereken işlemlere göre bir fiyat belirlenerek sizlerle paylaşılır.
 • Kombilerinizde yer alan sorun onarılması mümkün bir sorun ise onarma işlemi yapılarak yapılan işleme uygun bir fiyat teklifi sunulur.
 • Kombilerinizde yer alan sorun onarılması mümkün olmayan bir sorun ise orijinal yedek parça değişimi yapılmaktadır. Değişimi yapılacak olan parçaya göre fiyatlandırma değişmektedir.
 • Ferroli marka ürününüzün cinsi ve modeli fiyatlandırma üzerinde etkilidir.
 • Petek temizliği yapılacak ise evin içerisinde yer alan petek sayısı fiyatlandırma üzerinde etkilidir.

Yukarıda maddeler halinde listelemiş olduğumuz faktörlere göre bizlerle iletişime geçen müşterilerimize en uygun fiyat tekliflerimizi iletmekteyiz. Sizler de hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak, uzman ekibimiz tarafından sizlere verilecek olan hizmetlerden yararlanmak için bizlerle telefon numaralarımız ya da e-posta adresimiz üzerinden iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. İletişime geçmeniz halinde en kısa süre sizlere yardımcı olunacaktır.


İletişim Bilgileri

 • Aydınlıkevler Mh. Şebboy Sk. No:14/A Melikgazi / KAYSERİ
 • 0532 768 20 61
 • info@onurteknikkombi.com