Kayseri Viessmann Servisi

Kayseri Viessmann Servisi

Kayseri Viessmann Servisi, Kayseri il ve ilçelerinde tüm bölgelere hizmet veren Onur Teknik Kombi tarafından hizmet olarak verilmektedir. Teknik servis ekibi 7/24 hizmet aracıyla birlikte kombi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktadır. Kombi genel bakım, arıza tamiri ve onarım hizmetleri ile evinize ve iş yerinize kadar gelip yaşadığınız sorunla yakından ilgileniyor. Profesyonel olarak hizmet veren firma, işinde uzman teknik servis ekibiyle Kayseri’nin tüm mahallerinde hizmet vermektedir. İhtiyacınız olduğu anda hemen iletişime geçerek, kombi sıkıntınızın hızlıca çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Kombi kart tamiri, kombi bakımı, tesisat ve petek temizleme, ocak ve fırın dönüşüm hizmetlerini yılların verdiği tecrübe ve deneyimle müşterilerine sağlıklı çalışan kombiler sağlıyor. Satın aldığınız hizmet sayesinde kalıcı iyileştirmeler ve çözümler sunan Onur Teknik Kombi servisi sayesinde kombilerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Yapılan tüm hizmetlerde bakım, arıza, onarım için kullanılan yedek parçaların 1 yıl garantisi vardır. Kayseri Viessmann Servisi ihtiyacınızda firmayla irtibata geçerek deneyimli kombi ustaları aracılığıyla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kayseri Viessmann Kombi Servisi

Kayseri merkez ve ilçelerinde bulunan tüm mahalle ve bölgelere; “tüm yaşam alanları için lider iklim çözümleri sağlayıcısı” olan Viessmann kombi servisi hizmeti veren Onur Teknik Kombi sayesinde kaliteli kombileriniz için üst düzey profesyonellikte hizmet alabilirsiniz. Viessmann kombinizi maksimum verimlilikte tutmak için yıllık kazan servisi ile ilgilenmek çok önemlidir. Yıllık genel bakım sayesinde Viessmann kombinize bakım servisi yaptırmak, kombinizin uzun ömürlü olmasını sağlamanın en iyi yoludur. Viessmann kombi garanti avantajını geçerli kılmak için kombinizi sağlıklı tutmak gerekir. Firmamız, yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti hizmeti sunmaktadır. Kombi piyasasının en iyi kombilerinden sayılan Viessmann yaşanan arızalarda da en iyi hizmeti hak etmektedir.

Alman yapımı kazanları ile piyasadaki en saygın kazan markası olan Viessmann çeşitli ısıtma sistemleri içermektedir. Gaz kazanları, ısı pompaları, ısı ve güç mekanizması, elektrikli ısıtma ve sıcak su, sıcak su silindirleri, yağ kazanları, buhar kazanları, ticari sıcak su kazanları gibi birçok ürüne ve parçaya sahiptir. Yaşanabilecek olumsuz bir durumda veya genel bakım yaptırmak için Kayseri Viessmann Kombi servisi ihtiyaçlarınızda Onur Teknik Kombi her zaman size en iyi hizmeti verebilmek için deneyimli ve tecrübeli teknik servis ekibiyle 7/24 yanınızdadır.

Çoğu ev ve iş yeri sahipleri arızalı bir kazanı onarmanın önemini ve aslında aciliyetini bilmektedir. Bu tarz yaşanabilecek olumsuz durumlarda kombi servis onarımı oldukça önemli bir zorunluluktur. Bununla birlikte bazı kombi sahipleri, kazan sorunsuz gibi çalışıyor olsa bile yıllık kombi genel bakımı yaptırmayı gözden kaçırmıyor. Kombinin yıllık bakımını yaptırmaz ürünün garanti kapsamını uzatır, uzun yıllar sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlar. Onur Teknik Kombi servisinden kombi genel bakımı hizmeti almak çok önemlidir. Böylece sorunsuz gibi gözüken kombilerinizin potansiyel sorunları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Düzenli bakım hizmeti alan bir kombinin bakım maliyeti yenisini almak zorunda kalmaktan daha hesaplı olacaktır.

Viessmann Kombi Tesisat Temizleme

Kombi tesisatı, eviniz ve iş yerleriniz için oldukça önemlidir. Kombiler evinizi ısıtan cihazlara pompalanan sıvıyı ısıtır. Bu yüzden çoğunla vakit geçirdiğiniz yaşam alanınız için kombinizin verimli çalışması gerekir. Güvenli olarak çalışmasını sağlamak için yıllık temizlemeniz ve bakımını yaptırmanız gerekir. Böylelikle sorunsuz çalışarak daha uzun süre çalışmasını sağlayabilirsiniz. Temiz bir kombiye sahip olmanın avantajları sanıldığından daha fazladır. Kirli kombiler verimsizdir ve bu yüzden elektrik faturanızın fazla gelmesine sebep olabilir. Ayrıca ısıtma sisteminde kir birikmesi soğuk çalışmasına sebebiyet vererek kombinin bozulmasına neden olur.

Viessmann Kombi tesisat temizleme aksatılmaması gereken bir durumdur. Tesisat temizliği, verimli ısı sağlamak için yapılması gereken önemli bir iştir. Kombiler sayesinde soğuk havalarda bile sıcak bir ortam elde edilir. Ancak zamanla kombilerinizin ısıtma veriminin düşmeye başladığını ve yeterince ısınmadığını göreceksiniz. Viessmann Kombi tesisat temizleme, kombi temizleme konusunda uzmanlaşmış bir firma tarafından yapılması gereken ısıtma sistemi ve tüm petek borularını içeren kapsamlı bir işlemdir. Kayseri Viessmann servisi hizmeti veren Onur Teknik Kombi firmasına ulaşarak kombi tesisat temizliğinizi yaptırabilirsiniz.

Viessmann Petek Temizliği Neden Önemlidir?

İki yılda bir düzenli olarak yapılan petek bakımı kombin sistem için yeterlidir. Evinizin kalorifer peteği eskisi gibi yanmıyorsa tesisat borularınız ve radyatörleriniz tıkanmış demektir. Petek ısınma sorunlarının %85'i kullanıcının temizlik yapmamasından kaynaklanır. Viessmann petek temizliği neden önemlidir sorusunu yılların verdiği birikim ve deneyime bağlı olarak Onur Teknik Kombi olarak açıklayacağız.

Petek, tüm evi ısıtmak için sıcak suyu sirküle eden bir sistemdir. Peteklerin çeşitli aşınmalarından kaynaklanan tıkanıklıklar peteklerin işini zorlaştırır ve evdeki tüm ortamların aynı sıcaklıkta olmasını engeller. Bunu önlemek için peteklerin düzenli aralıklarla temizlenmesi önemlidir. Petekler hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, Onur Teknik Kombi servisini arayabilir ve peteklerinizi temizleyip yeni gibi görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Elbette petek temizliğinin avantajları vardır. Yakıt ekonomisi en önemli önceliktir. Ödediğiniz fatura aşırı yüklenmekten şikayet ediyorsanız ve ödediğiniz fatura kadar ısıtamadığını iddia ediyorsanız petek tıkanmış demektir. Petek tıkanırsa evin her yeri eşit şekilde ısınmaz, kombi çok çalışsa da ev hiçbir zaman istenilen sıcaklığa ulaşamaz. Peki petek temizlemenin bir faydası var mı diye düşünenler olacaktır. Yakıt tasarrufuna ek olarak, ekipmanınızın ömrünü uzatmaktan ve pahalı yıllık bakım ve onarım masraflarını ortadan kaldırmaktan yararlanırsınız. Zamanla petek aşınması, sıcak su ile birleşerek ekipmanın aşınmasına neden olabilir ve bu aşınma, kombinin tıkanmasına yol açabilir. Kombi temizleme makineleri ile petek temizliğinin avantajları saymakla bitmez. Kış öncesi evde petek temizliği, peteklerin, kombilerin ve kalorifer sistemlerinin pahalı bakım ve onarımlarından tasarruf ettirerek büyük tasarruf sağlar. Kayseri Viessmann Servisi olarak hizmet veren Onur Teknik Kombi sayesinde kombi ve peteklerinizin temizliğini sağlayabilirsiniz.

Viessmann Kombi Servisi Hizmeti

Kombinizde herhangi bir sorun olmasa bile Viessmann kombi servisi hizmeti alarak yılda bir kez kontrolünü yaptırmanız gerekir. Bir petek temizliği sırasında kazan kaçağı bulunabilir. Kombi arızalı olmasa bile, özel bir teşhis cihazı ile kaçak bulunabilir. Bu belirleme işleminden sonra gerekli tüm önlemler alınarak onarımı gerçekleştirmek için kombi teknik servisinden yardım istemlisiniz. Düzenli denetimler veya şüpheli gaz sızıntıları için Onur Teknik Kombi ile iletişime geçin.

Kaloriferiniz ısınmıyorsa, sıcak su yoksa veya gaz kokusu alıyorsanız, yardım etmek için buradayız. Teknik ekibimiz size 7 gün 24 saat destek verecektir. Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde karşınıza her zaman hızlı ve kalıcı bir çözüm çıkacaktır. Uzun yıllardır kombi servisi verdiğimiz müşterilerimiz her zaman memnun kalmaktadır. Siz de memnun müşteri portföyümüzün bir parçası olmak isterseniz Kayseri Viessmann servisi hizmeti alabilirsiniz.

Eski ve yeni tüm kombi modellerinin bakım, onarım ve temizlik işlerinde en doğru çözüm tecrübeli kombi uzmanlarımızın yönetimindedir. Kayseri Viessmann servisi olarak en uygun fiyat garantisi ile kombi tamir bakım hizmeti veriyoruz. Onur Teknik Kombi olarak, kombilerinizi uzman ve deneyimli teknik servis çalışanlarımız ile inceleyip hızlı çözüm üretiyoruz.


İletişim Bilgileri

  • Aydınlıkevler Mh. Şebboy Sk. No:14/A Melikgazi / KAYSERİ
  • 0532 768 20 61
  • info@onurteknikkombi.com